Ogólnopolski Panel Ekspercki ds. Gospodarki Odpadami

OPEGO 2016

Edycja 2016

Ogólnopolski Panel Ekspercki ds. Gospodarki Odpadami to nowa inicjatywa naszej firmy i jedno z nielicznych branżowych wydarzeń tego typu w Polsce. Pierwsza edycja Panelu miała miejsce w dniach 24-25 listopada 2016 roku i już wówczas spotkała się z zainteresowaniem i serdecznym przyjęciem wśród osób związanych zawodowo z gospodarką odpadami. Podczas Panelu uczestnicy wzięli udział w wykładach oraz szkoleniu poświęconym najnowszym zmianom prawnym w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi.

Doskonalenie i integracja

Licznie zgromadzeni uczestnicy wydarzenia utwierdzili nas w przekonaniu, że istnieje duże zapotrzebowanie w branży na tego rodzaju działania o charakterze informacyjnym, szkoleniowym i konsultacyjnym. Wierzymy, że to co wyróżnia naszą inicjatywę spośród wszystkich innych dostępnych na rynku, to jej praktyczny wymiar i możliwość indywidualnych konsultacji z najlepszymi ekspertami w branży.

Galeria OPEGO 2016

Zobacz również

Edycja 2018

Edycja 2017

Newsletter

Zapraszamy do podania adresu e-mail, dopiszemy ją do naszej bazy i będziemy informować Cię o ważnych informacjach dotyczących OPEGO!

Wspierają nas

Bądźmy w kontakcie

Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.
Hauke Bosaka 3A, 25-214 Kielce

tel: +41 365 10 00
fax: +41 365 10 10

opego@pgkielce.pl