Ogólnopolski Panel Ekspercki ds. Gospodarki Odpadami

OPEGO 2017

Edycja 2017

Z udziałem praktyków i ekspertów w zakresie gospodarowania odpadami odbyła się w dniach 27-29 września 2017 roku w Masłowie k. Kielc druga edycja Ogólnopolskiego Panelu Eksperckiego ds. Gospodarki Odpadami. Tak jak w roku ubiegłym, Panel składał się z wystąpień, prezentacji i dyskusji. Ponadto każdy z uczestników miał możliwość indywidualnych konsultacji z najlepszymi specjalistami w branży.

Doskonalenie i integracja

Jednak celem naszej inicjatywy jest nie tylko doskonalenie jakości i profesjonalizmu pracowników zajmujących się gospodarką odpadami, ale przede wszystkim ich szeroka integracja. Dlatego też, przy okazji tej edycji, na uczestników czekał szereg atrakcji, m.in. wizyta w Centrum Geoedukacji oraz rezerwacie przyrody Wietrznia w Kielcach, czy też uroczysta kolacja wśród kolegów i koleżanek po fachu.

Galeria OPEGO 2017

Zobacz również

Edycja 2018

Edycja 2016

"Jest to moja druga konferencja OPEGO. W mojej opinii obydwie pozwoliły na wysłuchanie ciekawych prezentacji i poznanie nowych ludzi z branży. Gratuluję rewelacyjnej organizacji i z niecierpliwością czekam na OPEGO 2018."

– Magdalena Mróz, Arques

Newsletter

Zapraszamy do podania adresu e-mail, dopiszemy ją do naszej bazy i będziemy informować Cię o ważnych informacjach dotyczących OPEGO!

Wspierają nas

Bądźmy w kontakcie

Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.
Hauke Bosaka 3A, 25-214 Kielce

tel: +41 365 10 00
fax: +41 365 10 10

opego@pgkielce.pl