W dniach 11-13 września 2019 roku odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Panelu Eksperckiego ds. Gospodarki Odpadami. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Przedsiębiorstwo Geologiczne w Kielcach przy wsparciu firmy BIO-MED.

Po raz kolejny specjaliści z branży ochrony środowiska zabrali głos na temat zagadnień związanych z gospodarką odpadami, skutecznej walki z ropopochodnymi zanieczyszczeniami, czy zapobieganiu zanieczyszczeniom gleb metalami ciężkimi z osadów ściekowych. Prelegenci zaprezentowali swoje doświadczenia i pomysły na nowe rozwiązania. Jak co roku, najbardziej dynamiczną częścią konferencji okazał się panel dyskusyjny, podczas którego eksperci z branży analizowali zmiany związane z nowelizacją Ustawy o Odpadach.

Oprócz ciekawych prelekcji, dynamicznych dyskusji oraz panelu eksperckiego – OPEGO – jak co roku, daje możliwość nawiązania kontaktów biznesowych poprzez uczestnictwo w spotkaniach networkingowych i integracyjnych. W ramach spędzania wspólnego czasu wolnego przewodnik – pasjonat Jakub Juszyński (www.tymrazem.pl) zaproponował wędrówkę po chęcińskich szlakach, zakończoną wizytą w jednym z najbardziej rozpoznawalnych zamków w regionie.

Wideorelacja OPEGO 2019

Galeria OPEGO 2019

Prezentacje z OPEGO 2019

Newsletter

Zapraszamy do podania adresu e-mail, dopiszemy ją do naszej bazy i będziemy informować Cię o ważnych informacjach dotyczących OPEGO!

Wspierają nas

Bądźmy w kontakcie

Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.
Hauke Bosaka 3A, 25-214 Kielce

tel: +41 365 10 00
fax: +41 365 10 10

opego@pgkielce.pl