Ogólnopolski Panel Ekspercki ds. Gospodarki Odpadami

OPEGO 2018

Edycja 2018

Trzecia edycja OPEGO odbyła się w dniach 12 – 14 września 2018 r. Specjaliści z całej Polski, podobnie do lat poprzednich spotkali się w stolicy Gór Świętokrzyskich. Wydarzenie zostało objęte patronatem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Urzędu Miasta Kielce. Pojawili się również partnerzy medialni w postaci portalu sozosfera.pl oraz magazynu branżowego Gospodarka odpadami. Jak zwykle dużą popularnością cieszył się panel dyskusyjny z udziałem ekspertów oraz tematyka „Smart City” prezentowana przez przedstawiciela UM Kielce.

Doskonalenie i integracja

Poza ciekawymi prezentacjami, panelem eksperckim oraz intensywnymi dyskusjami OPEGO to również przestrzeń do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dlatego wzorem minionych edycji uczestnicy mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniach networkingowych i integracyjnych. W tym roku, w ramach czasu wolnego spacer po Kielcach zapewnił przewodnik-pasjonat – Jakub Juszyński (www.tymrazem.pl).

Harmonogram OPEGO 2018

Poprzednie edycje

Edycja 2016

Edycja 2017

Newsletter

Zapraszamy do podania adresu e-mail, dopiszemy ją do naszej bazy i będziemy informować Cię o ważnych informacjach dotyczących OPEGO!

Wspierają nas

Bądźmy w kontakcie

Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.
Hauke Bosaka 3A, 25-214 Kielce

tel: +41 365 10 00
fax: +41 365 10 10

opego@pgkielce.pl